Hidek Hidrolik - PH Hydraulic - Virgo Fittings

Hidek Hidrolik

Hakkımızda

Paslanmaz hidrolik boru bağlantı elemanları, hortum başlıkları ve soketlerinin satışını yapmaktadır. Sektör içinde uzun yıllar faaliyet gösterdikten sonra 2014 yılında hizmetlerimize devam etmek amacıyla Hidek Hidrolik firmasını hayata geçirdik. Firma yönetimi ve çalışanları müşteri memnuniyetini hizmet sıralamasında ilk sıraya koymuştur. Pratik çözümlerle paslanmaz hidrolik ürünlerini hızlı ve rekabetçi fiyatlarla siz değerli müşterilerimize ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

hidek fittings
Ph hydraulic fittings

Markalarımız

Firmamız kurulduktan sonra PH Hydraulic ve Virgo Fittings markaları ile distribütörlük anlaşmaları imzalamıştır. PH Hydraulic Almanya menşei olup sektörün ileri gelen firmalarındandır. PH Hydraulic 'in Türkiye içi satışlarının tamamı Hidek Hidrolik üzerinden organize edilmektedir.

Sertifikalar

Ürünlerimiz uluslararası DIN/ EN/ SAE/ BS/ JIS standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Tedariğini yapmış olduğumuz PH Industrie-Hydraulik DIN EN ISO 9001:2008 Lloyd‘s Register tarafından sertifikalandırılmıştır.

Sertifikalar

Kullanım Alanları

Paslanmaz çelik ürünlerimizin korozyona, kimyasallara, yüksek basınca ve sıcaklığa dayanaklığı gemi inşa, savunma sanayi, rafineri, kimya endüstrileri, demiryolu teknolojisi, otomobil üretimi ve enerji santral sektörlerde kullanıma izin vermekte.